- COUGAR GAMING

Цена
€74 74 / 146 18 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button Reset Button |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Вентилатори-брой | 2 x 180mm1 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| Външен цвят | Бял |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX Extended ATX Micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| CPU Cooler Maximum Height | 190 мм |
| CPU Cooler Maximum Height | 190 mm |
| Expansion Card Max Length | 390 mm |
| Expansion Card Max Length | 390 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System With Window RGB Fans |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 count |
| Номинално тегло | 9.9 кг |
| Pack Length (mm) | 585 mm |
| Mainboard Form Factor | Extended ATX |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Pack Width (mm) | 310 mm |
| Quantity of Mainboards Supported | 1 |
| Pack Height (mm) | 586 mm |
| Built-in Devices | Power Button Reset Button |
| Number of 3.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| Number of 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| EAN Code | 4711649770174 |
| Number of Expansion Slots | 7 |
| Maximum Fans Supported Quantity | 6 count |
| Power Device Type | Power Supply Optional |
| Cabinet Form Factor | Midi Tower |
| Power Device Location | Internal |
| Chassis Features | Supports Liquid Cooling System With Window RGB Fans |
| External Color | White |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Depth (mm) | 480 mm |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Height (mm) | 509 mm |
| Fans Quantity | 2 x 180mm1 x 120mm |
| Width (mm) | 240 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Power Device Maximum Quantity Supports | 1 |
| Nominal Weight | 9.9 kg |
| Тегло | 11.70кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Mini-ITX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | CEB |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 390 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 190 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 1 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | До 360mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 9.9 kg |
| Тегло | 11.70кг |
COUGAR AIRFACE FLO RGB Бяла Mid Tower Кутия за PC
Изпитайте превъзходен въздушен поток и зашеметяващо ARGB осветление с COUGAR AIRFACE FLO RGB. Тази Mid Tower кутия е проектирана за оптимално охлаждане и предлага просторен интериор за високопроизводителни компоненти, всичко това в елегантен бял дизайн. Нейният модулен I/O панел и функциите без инструменти осигуряват безпроблемно изграждане и поддръжка.
Ключови Предимства
- Ненадминат въздушен поток — Разполага с изцяло мрежест преден панел и два предварително инсталирани 180мм ARGB PWM вентилатора за изключително охлаждане.
- Живо ARGB осветление — Предлага се с три предварително инсталирани ARGB вентилатора (два 180мм отпред, един 120мм отзад) за ослепителни, персонализиращи се светлинни ефекти.
- Просторен и гъвкав интериор — Поддържа E-ATX дънни платки, дълги графични карти (до 390мм) и високи CPU охладители (до 190мм), с достатъчно място за управление на кабели.
- Лесна поддръжка — Оборудвана с бързоплъзгащ се прахов филтър, сваляем горен панел и модулен преден I/O за удобен достъп и почистване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддръжка на дънни платки | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, CEB |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Макс. дължина на GPU | 390 мм |
| Макс. височина на CPU охладител | 190 мм |
| Включени вентилатори | 3 (2x 180мм ARGB PWM предни, 1x 120мм ARGB PWM задни) |
| Предни I/O портове | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0 Type-A, Аудио жак |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| 2.5" слотове за дискове | 1 |
| Поддръжка на радиатор (горен) | До 360 мм |
| Размери (ШxВxД) | 240 x 509 x 480 мм |
| Тегло | 9.9 кг |
Какво има в кутията
- COUGAR AIRFACE FLO RGB PC Кутия (Бяла)
- Комплект аксесоари (винтове, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














